Hakkımızda

Everest Medikal olarak, aralıksız devam ettirdiğimiz AR-GE çalışmalarımız sonucu ürettiğimiz medikal ürünlerin yanı sıra, çeşitli dünya markalarına ait, üst kalitedeki ürünlerin de yetkili olduğumuz bölgelerde pazarlama ve satış faaliyetlerini gerçekleştirmekteyiz. Satış sonrasında, uygulama konusunda doğabilecek ihtiyaçlar için destek hizmeti ve bazı ürünler için hekimlerimize operasyon desteğini de bu alanda uzmanlaşmış personelimizle, hizmette kalite esasına dayalı olarak sunmaktayız. Ayrıca medikal alandaki çeşitli ihtiyaçlarınız için inovatif ve yaratıcı bir yaklaşımla çözüm sunuyor, danışmanlık hizmeti veriyoruz.
En önemli prensibimiz müşteri memnuniyeti, güveni ve hizmet kalitesinden asla taviz vermemektir. Bunun için ihtiyacımız olan gücü de hepsi kendi alanında uzmanlaşmış, özveriyle çalışan, her biri birbirinden değerli ve güvenilir ekip arkadaşlarımızdan alıyoruz. Ayrıca, kurum olarak, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek ve teknolojiye ayak uydurmanın yanı sıra katkı sağlamak, daima yenilikçi ve dinamik bir yaklaşımı benimsemek en temel ilkelerimizdir.
Everest Medikal olarak, genç, dinamik, yenilikçi ve vizyoner yapımızla her geçen gün biraz daha gelişiyor, büyüyor, bölgemizdeki eğitimli ve yetenekli gençlere istihdam sağlıyoruz.